Main Club Sponsors / Urraitheoirí Club

 

2024 Cluichí / Torthaí - Fixtures / Results

Meitheamh Cluichí / Torthaí - June Fixtures / Results

1 Meitheamh Cill Chartha 2-18 Béal Atha 'n Ghaortaidh 2-13 (Comortas Peile QF) @ 7:15pm i Cill na Marta

2 Meitheamh Cill na Marta 0-18 Cill Chartha 2-15 (Comortas Peile SF) @ 7:45pm AET

3 Meitheamh Cill Chartha 0-20 Naomh Anna 1-08 (Comortas Peile Cluiche Ceannais) @ 4pm 

7 Meitheamh Naomh Conaill 9-13 Cill Chartha 4-11 (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

7 Meitheamh Cill Chartha bt Naomh Ultan (Faoi 12 Group 2) @ 6:15pm

8 Meitheamh Cill Chartha v Realt na Mara (Girls Faoi 14 Division 4) @ 11am

8 Meitheamh Realt na Mara 0-03 Cill Chartha 1-11 (Division One Round Eight) @ 6pm

12 Meitheamh Cill Chartha 3-07 Na Ceithre Máistir 7-09 (Faoi 14 Division Two) @ 7:30pm

15 Meitheamh Naomh Naille v Cill Chartha (Girls Faoi 14 Division 4) @ 11am

16 Meitheamh Naomh Columba 5-08 Cill Chartha 0-06 (Ladies Division Two Round Seven) @ 10:30am

16 Meitheamh Cill Chartha P-P Na Dúnaibh (Division One Reserve Round Nine) @ 1:30pm

16 Meitheamh Cill Chartha 1-20 Na Dúnaibh 0-16 (Division One Round Nine) @ 3pm

17 Meitheamh An Clochán Liath P-P Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

19 Meitheamh Naomh Brid v Cill Chartha (Faoi 12 Group 2) @ 7:15pm

22 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Columba (Girls Faoi 14 Division 4) @ 11am

23 Meitheamh Gleann Fhinne v Cill Chartha (Division One Reserve Round Ten) @ 1:30pm

23 Meitheamh Gleann Fhinne v Cill Chartha (Division One Round Ten) @ 3pm

24 Meitheamh Gaeil Leitir Ceanainn v Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

25 Meitheamh Gleann tSúil v Cill Chartha (Girls Minor Division 3B) @ 7pm

29/30 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Micheál (Division One Reserve Round Eleven) @ TBC

29/30 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Micheál (Division One Round Eleven) @ TBC

Iúil Cluichí / Torthaí July Fixtures / Results

1 Iúil Cill Chartha v Aodh Ruadh (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

2 Iúil Cill Chartha v Gaeil Leitir Ceanainn (Girls Minor Division 3B) @ 7pm

5 Iúil Cill Chartha v Naomh Naille (Faoi 12 Group 2A) @ 6:30pm

7 Iúil Cill Chartha v Gaoth Dobhair (Ladies Division Two Round Seven) @ 10:30am

9 Iúil Na Cealla Beaga v Cill Chartha (Girls Minor Division 3B) @ 7pm

13 Iúil Naomh Columba v Cill Chartha (Girls Faoi 14 Division 4) @ 11am

13/14 Iúil Gaoth Dobhair v Cill Chartha (Division One Reserve Round Twelve) @ TBC

13/14 Iúil  Gaoth Dobhair v Cill Chartha (Division One Round Twelve) @ TBC 

16 Iúil Cill Chartha v Realt na Mara (Girls Minor Division 3B) @ 7pm

20 Iúil Cill Chartha v Naomh Naille (Girls Faoi 14 Division 4) @ 11am

22 Iúil  Baile na nGallóglach v Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm 

23 Iúil Aodh Ruadh v Cill Chartha (Girls Minor Division 3B) @ 7pm

30 Iúil Cill Chartha v Gleann Fhinne (Girls Minor Division 3B) @ 7pm

Lúnasa Cluichí / Torthaí August Fixtures / Results

5  Lúnasa Iorras v Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

2024 Results

Bealtaine Torthaí - May Results

1 Bealtine Aodh Ruadh 8-10 Cill Chartha 2-13 (Faoi 14 Group 3) @ 7:15pm

2 Bealtine Cill Chartha v Na Rossa (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

4 Bealtine Naomh Naille v Cill Chartha (Faoi 8 Group 1) @ 11am

5 Bealtine Cloich Cheann Fhaola 1-13 Cill Chartha 1-14 (Comortas Peile - Leathcheannais) @ 2pm

6 Bealtine Cill Chartha 0-12 Gaoth Dobhair 0-10 (Comortas Peile - Cluiche Ceannais) @ 4pm

6 Bealtaine Cill Chartha 1-10 Ard an Ratha 3-10 (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

9 Bealtine Na Ceithre Máistir v Cill Chartha v Na Rossa (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

10 Bealtaine Cill Chartha 2-04 Na Cealla Beaga 2-07 (Ladies Division Two Round Five) @ 8pm

11 Bealtine Cill Chartha v Aodh Ruadh (Faoi 8 Group 1) @ 11am

11 Bealtine Cill Chartha w/o Aodh Ruadh (Division One Reserve Round Five) @ 6pm

11 Bealtine Cill Chartha 1-15 Aodh Ruadh 1-09 (Division One Round Five) @ 7:30pm

14 Bealtine Cill Chartha 1-04 Naomh Muire 2-08 (Girls Faoi 16 Division 4 Quarter Final) @ 7pm

15 Bealtine Cill Chartha 8-05 Realt na Mara 11-11 (Faoi 14 Group 3) @ 7:15pm

16 Bealtine Cill Chartha v Ard an Ratha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

17 Bealtine Cill Chartha P-P Naomh Muire (Faoi 18 Group 2) @ 7pm

18 Bealtine Realt na Mara v Cill Chartha (Faoi 8 Group 1) @ 7pm

18 Bealtine Malainn 0-07 Cill Chartha 2-12 (Division One Reserve Round Six) @ 6pm

18 Bealtine Malainn 0-09 Cill Chartha 1-10 (Division One Round Six) @ 7:30pm

20 Bealtaine Bun Crannacha 2-08 Cill Chartha 2-07 (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

23 Bealtine Cill Chartha v Naomh Naille (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

23 Bealtaine Cill Chartha v Ard an Ratha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

24 Bealtaine Realt na Mara v Cill Chartha (Faoi 12 Group 2) @ 7:15pm

25 Bealtine Cill Chartha v Na Ceithre Máistir (Faoi 8 Group 1) @ 11am

26 Bealtaine Naomh Naille 4-15 Cill Chartha 1-00 (Ladies Division Two Round Six) @ 10:30am

26 Bealtine Cill Chartha 1-07 Naomh Conaill 1-11 (Division One Reserve Round Seven) @ 1:30pm

26 Bealtine Cill Chartha 1-04 Naomh Conaill 3-12 (Division One Round Seven) @ 3pm

29 Bealtine An Clochán Liath 2-11 Cill Chartha 3-03 (Faoi 14 Group 3) @ 6:15pm

30 Bealtine Naomh Brid v Cill Chartha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

Aibreán Torthaí - April Results

1 Aibreán Cill Chartha 0-13 Naomh Columba 3-18 (Faoi 18 Group 2) @ 12:30pm

2 Aibreán Naomh Ultan 3-09 Cill Chartha 1-11 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Three) @ 6:30pm

3 Aibreán Ard na Rathá 5-11 Cill Chartha 2-07 (Faoi 14 Group 3) @ 8pm

4 Aibreán Ard na Rathá P- P Cill Chartha (Faoi 18 Group 2) @ 6:30pm

7 Aibreán Naomh Naille 3-09 Cill Chartha 2-07 (Comortas Peile na mban Soisear/Junior) @ 10:30am

9 Aibreán Naomh Muire 2-10 Cill Chartha 4-04 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Four) @ 6:15pm

11 Aibreán Noamh Ultan  v Cill Chartha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

12 Aibreán Cill Chartha 3-08 An Tearmainn 0-07 (Faoi 16 Division Two) @ 6:45pm

13 Aibreán An Clochán Liath v Cill Chartha  (Faoi 8 Group 1) @ 11am

14 Aibreán Gaoth Dobhair 5-11 Cill Chartha 1-02 (Ladies Division Two Round Three) @ 10:30am

14 Aibreán Naomh Columba 0-05 Cill Chartha 1-11 (Division One Reserve Round Two) @ 1:30pm

14 Aibreán Naomh Columba 2-04 Cill Chartha 0-11 (Division One Round Two) @ 3pm

15 Aibreán Cill Chartha 3-04 An Clochán Liath 1-15 (Faoi 18 Group 2) @ 7pm

15 Aibreán Cill Chartha bt Na Rossa (Faoi 12 Group 2) @ 7pm

17 Aibreán Cill Chartha 8-11 Na Rossa 9-06 (Faoi 14 Group 3) @ 7pm

18 Aibreán Cill Chartha v Aodh Ruadh (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

20 Aibreán Cill Chartha v Ard na Rathá  (Faoi 8 Group 1) @ 11am

21 Aibreán Cill Chartha 3-13 Naomh Columba 1-10 (Ladies Division Two Round Four) @ 10:30am

21 Aibreán Cill Chartha 3-10 Sean MacCumhaills 2-13 (Division One Reserve Round Three) @ 1:30pm

21 Aibreán Cill Chartha 0-12 Sean MacCumhaills 2-07 (Division One Round Three) @ 3pm

25 Aibreán An Clochán Liath v Cill Chartha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

25 Aibreán Cloich Cheann Fhaola 3-07 Cill Chartha 2-06 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Five) @ 6:30pm

26 Aibreán Cill Chartha v Naomh Columba (Faoi 8 Group 1) @ 5:30pm

26 Aibreán Cill Chartha bt Naomh Columba (Faoi 12 Group 2) @ 6pm

27 Aibreán Gleann tSúilí 1-03 Cill Chartha 3-05 (Division One Reserve Round Four) @ 5:30pm

27 Aibreán Gleann tSúilí 0-04 Cill Chartha 2-14 (Division One Round Four) @ 7pm

29 Aibreán Cill Chartha P-P Naomh Conaill (Faoi 18 Group 2) @ 7pm

30 Aibreán Cill Chartha 3-11  Naomh Muire 2-12 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Six) @ 7pm

Márta Torthaí - March Results

8 Márta Cill Chartha w/o An Tearmainn 2 (Comortas Peile na mban Soisear/Junior) @

16 Márta Naomh Conaill P-P Cill Chartha (Comortas Peile Faoi 14) @ 11:30am

16 Márta An Tearmainn 2-04 Cill Chartha 1-12 (Comortas Peile Sinsir/Senior) @ 3pm

18 Márta Cill Chartha 2-11 Cloich Cheann Fhaola 6-09 (Girls Faoi 16 Division 4 Round One) @ 4pm

24 Márta Na Cealla Beaga 3-11 Cill Chartha 4-06 (Ladies Division Two Round One) @ 10:30am

26 Márta Naomh Ultan 2-06 Cill Chartha 6-05 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Two) @ 5:30pm in Towney

30 Márta Cill Chartha w/o Naomh Adhamhnáin (Division One Reserve Round One) @ 4pm

30 Márta Cill Chartha 1-11 Naomh Adhamhnáin 1-07 (Division One Round One) @ 5:30pm

31 Márta Cill Chartha 0-05 Naomh Naille 2-03 (Ladies Division Two Round Two) @ 10:30am

Feabhra Torthaí - February Results

24 Feabhra Cill Chartha 4-04 Gaeil Fhánada 4-12 (Comortas Peile Soisear/Junior) @ 1pm

25 Feabhra Naomh Micheál 1-13 Cill Chartha 1-15 (Comortas Peile Sinsir/Senior) @ 12pm

CLG Chill Chartha would like to thank all our sponsors, your continued support is much appreciated!