Main Club Sponsors / Urraitheoirí Club

 

2024 Cluichí / Torthaí - Fixtures / Results

Aibreán Cluichí / Torthaí - April Fixtures / Results

1 Aibreán Cill Chartha 0-13 Naomh Columba 3-18 (Faoi 18 Group 2) @ 12:30pm

2 Aibreán Naomh Ultan 3-09 Cill Chartha 1-11 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Three) @ 6:30pm

3 Aibreán Ard na Rathá 5-11 Cill Chartha 2-07 (Faoi 14 Group 3) @ 8pm

4 Aibreán Ard na Rathá P- P Cill Chartha (Faoi 18 Group 2) @ 6:30pm

7 Aibreán Naomh Naille 3-09 Cill Chartha 2-07 (Comortas Peile na mban Soisear/Junior) @ 10:30am

9 Aibreán Naomh Muire 2-10 Cill Chartha 4-04 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Four) @ 6:15pm

11 Aibreán Noamh Ultan  v Cill Chartha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

12 Aibreán Cill Chartha 3-08 An Tearmainn 0-07 (Faoi 16 Division Two) @ 6:45pm

13 Aibreán An Clochán Liath v Cill Chartha  (Faoi 8 Group 1) @ 11am

14 Aibreán Gaoth Dobhair 5-11 Cill Chartha 1-02 (Ladies Division Two Round Three) @ 10:30am

14 Aibreán Naomh Columba 0-05 Cill Chartha 1-11 (Division One Reserve Round Two) @ 1:30pm

14 Aibreán Naomh Columba 2-04 Cill Chartha 0-11 (Division One Round Two) @ 3pm

15 Aibreán Cill Chartha 3-04 An Clochán Liath 1-15 (Faoi 18 Group 2) @ 7pm

15 Aibreán Cill Chartha 5-15 Na Rossa 3-05 (Faoi 12 Group 2) @ 7pm

17 Aibreán Cill Chartha 8-11 Na Rossa 9-06 (Faoi 14 Group 3) @ 7pm

18 Aibreán Cill Chartha v Aodh Ruadh (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

20 Aibreán Cill Chartha v Ard na Rathá  (Faoi 8 Group 1) @ 11am

21 Aibreán Cill Chartha v Naomh Columba (Ladies Division Two Round Four) @ 10:30am

21 Aibreán Cill Chartha v Sean MacCumhaills (Division One Reserve Round Three) @ 1:30pm

21 Aibreán Cill Chartha v Sean MacCumhaills (Division One Round Three) @ 3pm

23 Aibreán Gaeil Leitir Ceanainn v Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:15pm

25 Aibreán An Clochán Liath v Cill Chartha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

26 Aibreán Cill Chartha v Naomh Columba (Faoi 12 Group 2) @ 6pm

27 Aibreán Naomh Conaill v Cill Chartha (Faoi 8 Group 1) @ 11am

27 Aibreán Gleann tSúilí v Cill Chartha (Division One Reserve Round Four) @ 5:30pm

27 Aibreán Gleann tSúilí v Cill Chartha (Division One Round Four) @ 7pm

29 Aibreán Cill Chartha v Naomh Conaill (Faoi 18 Group 2) @ 7pm

Bealtaine Cluichí / Torthaí - May Fixtures / Results

1 Bealtine Aodh Ruadh v Cill Chartha (Faoi 14 Group 3) @ 7:15pm

2 Bealtine Cill Chartha v Na Rossa (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

4 Bealtine Naomh Naille v Cill Chartha (Faoi 8 Group 1) @ 11am

5 Bealtine Cloich Cheann Fhaola v Cill Chartha (Comortas Peile - Leathcheannais) @ 2pm

6 Bealtaine Cill Chartha v Ard an Ratha  (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

9 Bealtine Na Ceithre Máistir v Cill Chartha v Na Rossa (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

11 Bealtine Cill Chartha v Aodh Ruadh (Faoi 8 Group 1) @ 11am

12 Bealtaine Cill Chartha v Na Cealla Beaga (Ladies Division Two Round Five) @ 10:30am

11/12 Bealtine Cill Chartha v Aodh Ruadh (Division One Reserve Round Five) @ TBC

11/12 Bealtine Cill Chartha v Aodh Ruadh (Division One Round Five) @ TBC

13 Bealtine Cill Chartha v Naomh Muire (Faoi 18 Group 2) @ 11am

15 Bealtine Cill Chartha v Realt na Mara (Faoi 14 Group 3) @ 7:15pm

16 Bealtine Cill Chartha v Ard an Ratha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

18 Bealtine Realt na Mara v Cill Chartha (Faoi 8 Group 1) @ 7pm

18/19 Bealtine Malainn v Cill Chartha (Division One Reserve Round Six) @ TBC

18/19 Bealtine Malainn v Cill Chartha (Division One Round Six) @ TBC

20 Bealtaine Bun Crannacha v Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

23 Bealtine Cill Chartha v Naomh Naille (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

23 Bealtaine Cill Chartha v Ard an Ratha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

24 Bealtaine Realt na Mara v Cill Chartha (Faoi 12 Group 2) @ 7:15pm

25 Bealtine Cill Chartha v Na Ceithre Máistir (Faoi 8 Group 1) @ 11am

26 Bealtaine Naomh Naille (Ladies Division Two Round Six) @ 10:30am

25/26 Bealtine Cill Chartha v Naomh Conaill (Division One Reserve Round Seven) @ TBC

25/26 Bealtine Cill Chartha v Naomh Conaill (Division One Round Seven) @ TBC

29 Bealtine An Clochán Liath v Cill Chartha (Faoi 14 Group 3) @ 6:15pm

30 Bealtine Naomh Brid v Cill Chartha (Faoi 10 Group 2) @ 6:30pm

Meitheamh Cluichí / Torthaí - June Fixtures / Results

7 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Ultan (Faoi 12 Group 2) @ 6:15pm

9 Meitheamh Cill Chartha v Gaoth Dobhair (Ladies Division Two Round Seven) @ 10:30am

8/9 Meitheamh Realt na Mara v Cill Chartha (Division One Round Eight) @ TBC

16 Meitheamh Naomh Columba v Cill Chartha (Ladies Division Two Round Seven) @ 10:30am

15/16 Meitheamh Cill Chartha v Na Dúnaibh (Division One Reserve Round Nine) @ TBC

15/16 Meitheamh Cill Chartha v Na Dúnaibh (Division One Round Nine) @ TBC 

19 Meitheamh Naomh Brid v Cill Chartha (Faoi 12 Group 2) @ 7:15pm

22/23 Meitheamh Gleann Fhinne v Cill Chartha (Division One Reserve Round Ten) @ TBC

22/23 Meitheamh Gleann Fhinne v Cill Chartha (Division One Round Ten) @ TBC

29/30 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Micheál (Division One Reserve Round Eleven) @ TBC

29/30 Meitheamh Cill Chartha v Naomh Micheál (Division One Round Eleven) @ TBC

Iúil Cluichí / Torthaí July Fixtures / Results

1 Iúil Cill Chartha v Aodh Ruadh (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

13/14 Iúil Gaoth Dobhair v Cill Chartha (Division One Reserve Round Twelve) @ TBC

13/14 Iúil  Gaoth Dobhair v Cill Chartha (Division One Round Twelve) @ TBC 

22 Iúil  Baile na nGallóglach v Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm 

Lúnasa Cluichí / Torthaí August Fixtures / Results

5  Lúnasa Iorras v Cill Chartha (Faoi 16 Division Two) @ 7:30pm

2024 Results

Feabhra Torthaí - February Results

24 Feabhra Cill Chartha 4-04 Gaeil Fhánada 4-12 (Comortas Peile Soisear/Junior) @ 1pm

25 Feabhra Naomh Micheál 1-13 Cill Chartha 1-15 (Comortas Peile Sinsir/Senior) @ 12pm

Márta Torthaí - March Results

8 Márta Cill Chartha w/o An Tearmainn 2 (Comortas Peile na mban Soisear/Junior) @

16 Márta Naomh Conaill P-P Cill Chartha (Comortas Peile Faoi 14) @ 11:30am

16 Márta An Tearmainn 2-04 Cill Chartha 1-12 (Comortas Peile Sinsir/Senior) @ 3pm

18 Márta Cill Chartha 2-11 Cloich Cheann Fhaola 6-09 (Girls Faoi 16 Division 4 Round One) @ 4pm

24 Márta Na Cealla Beaga 3-11 Cill Chartha 4-06 (Ladies Division Two Round One) @ 10:30am

26 Márta Naomh Ultan 2-06 Cill Chartha 6-05 (Girls Faoi 16 Division 4 Round Two) @ 5:30pm in Towney

30 Márta Cill Chartha w/o Naomh Adhamhnáin (Division One Reserve Round One) @ 4pm

30 Márta Cill Chartha 1-11 Naomh Adhamhnáin 1-07 (Division One Round One) @ 5:30pm

31 Márta Cill Chartha 0-05 Naomh Naille 2-03 (Ladies Division Two Round Two) @ 10:30am

CLG Chill Chartha would like to thank all our sponsors, your continued support is much appreciated!